Kwietnik Metalowy Stojak na kwiaty LUX 80x40cm czarny loft KWL-188

  • nowoczesny kwietnik w stylu loft
  • posiada wyjmowaną donicę 
  • konstrukcja wykonana z metalu
  • dostępny w kolorze czarnym
  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (10 szt.)
  • 299,00 zł
  • szt.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Metalowy kwietnik LUX o prostej, geometrycznej konstrukcji. Niewątpliwą zaletą tego kwietnika jest metalowa, wyjmowana osłonka, która ułatwia pielęgnację rośliny oraz sprawia, że całość prezentuje się spójnie. Minimalistyczny design LUX idealnie komponuje się ze współczesnymi wnętrzami. Świetnie podkreśli charakter wnętrz urządzonych w stylu loftowym i industrialnym. Kwietnik będzie stanowił prawdziwą ozdobę domowych wnętrz, doskonale będzie się także prezentował w przestrzeniach publicznych takich jak biura, restauracje czy hotele. 

Kwietnik posiada bardzo solidną konstrukcję dzięki czemu będzie stanowił stabilną podstawę nawet dla dużych okazów Twojej domowej dżungli. 

Dzięki niemu Twoje rośliny zyskają designerską oprawę!

Konstrukcja kwietnika została wykonana ze stalowych profili 20x20mm malowanych proszkowo na czarny kolor w wykończeniu matowym. Gwarantuje to wysoką wytrzymałość oraz stabilność kwietnika. Dzięki zastosowaniu techniki malowania proszkowego kwietnik jest odporny na uszkodzenia oraz trwały. Całość prezentuje się bardzo estetycznie, została wykonana z najwyższą starannością.

Odmień swój dom za pomocą nowoczesnego kwietnika o unikatowym designie!

Kwietnik pełni rolę osłonki, nie posiada otworów odprowadzających nadmiar wody. Zalecamy wkładanie do niego kwiatów w donicach.

Wymiary kwietnika: wysokość 80cm szerokość 30cm długość 40cm 

Wymiary wewnętrzne donicy: wysokość 17cm szerokość 19.5cm długość 29.5cm

Kwietnik w 100% został wykonany w Polsce. Jesteśmy producentem artykułów wyposażenia wnętrz wykonanych ze stali. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w branży. 

Kupując ten produkt wspierasz Polską firmę i Polski design!